Hakkında

Yedek parça

Servis

Adresimiz

Altayçeşme mah.
Adalı Sk. No. 35/4 Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 383 20 06
E-mail: bilgi@ecayetkiliservisi.com
Ulaşım bilgileri için tıklayınız ...

E.C.A Yetkili Servisi

50 yılı aşkın süredir Türkiye yapı ve ısı sektöründe önemli bir yere sahip olan E.C.A. ve SEREL; tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan ürünleriyle sektörün lider markalarındandır.

E.C.A. NEDİR ?

Armatürden küvete, kombiden panel radyatöre kadar tüketicisine geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren E.C.A ve SEREL markaları, dünyanın tek devlet destekli markalaşma programı Turquality?e seçilen ilk markalar arasında yer almaktadır.

1999 yılında Türkiye'nin ilk su tasarruflu batarya serisi olan E.C.A MIX2000'in tüketiciyle buluşmasının ardından; E.C.A ve SEREL markalı tüm ürünlerin enerji ve su tasarrufu sağlayacak şekilde üretilmesi en önemli prensip olarak benimsenmiştir. E.C.A ve SEREL markalı ürünlerin üretiminde iki felsefe ön plana çıkmaktadır.

  • Dünyadaki değerli kaynakların gereksiz tüketimini önlemek ve bu yolla enerji tasarrufu sağlamak,
  • Sağlığa zarar vermeyen insan ve çevre dostu ürünler yaratmak.

Çevre ve insana karşı saygılı olan E.C.A ve SEREL markalı ürünlerde ön plana çıkan bir diğer özellik ise, tasarım ve fonksiyonelliğin bir arada sunulması. Sade tasarım anlayışı ve ergonomik yapısıyla E.C.A ve SEREL markalı ürünler yaşam alanlarını keyfe dönüştürüyor."

Onur Mühendislik olarak - E.C.A Kalitesinin Maltepe Yetkili Servisliğini yapmaktan gurur duyarız... Yedek Parça, Klima ,Kombi montajı , bakımı, Servis desteğimizden ve yerinde hizmet anlayışımızdan yararlanmak için sizleri Servis merkezimize bekleriz... Ulaşım ve adres bilgilerimiz için Tıklayınız...

Detaylı Bilgi ve Kadromuz Hakkında:

E.C.A. Maltepe Yetkili Servis Çalışanları ve Kadromuz

Oktay CEYHAN  : oceyhan@ecayetkiliservisi.com 
Davut DEMİRCİ  : ddemirci@ecayetkiliservisi.com 
Şentürk BULUT  : sbulut@ecayetkiliservisi.com 
Vahdi ERDEMİR : verdemir@ecayetkiliservisi.com 

nike ޥåprada handbagsVibram 5 Fingerscoach handbags outlettory burch salecoach sunglassesChanel Pursesmbt walking shoesprada salecheap ghd straightenerscheap women bikini